Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Olta Gixhari pa recipeta dhe poza erotike, Arben Derhemi në “siklet”

olta-gixhari-derhemiAktorja Olta Gixhari ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Top Show” ku ka folur për shfaqjen e saj më të re “Opera për 3 groshë”.

Gixhari ka rrëfyer se në këtë vepër teatrale do të shpalosë sensualitetin e saj dhe se në disa skena do të luajë pa recipeta.

Më tej ajo tha se në këtë pjesë teatrale ajo ka rrëfyer se ka dhe dy skena erotike.

Gjithashtu u zbulua se “fatlumi” në këto skena me Olta Gixharin do të jetë aktori Arben Derhemi.

Një nga “misteret” që ajo që zbuloi është ardhja e luleve për çdo shfaqje. Olta tha se nuk kishte dijeni kur ia dërgon pasi lulet i vijnë pa pusullë nga admirues sekret.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.