Olta Gixhari pa recipeta dhe poza erotike, Arben Derhemi në “siklet”

Kliko per me shume info

olta-gixhari-derhemiAktorja Olta Gixhari ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Top Show” ku ka folur për shfaqjen e saj më të re “Opera për 3 groshë”.

Gixhari ka rrëfyer se në këtë vepër teatrale do të shpalosë sensualitetin e saj dhe se në disa skena do të luajë pa recipeta.

Kliko per me shume info

Më tej ajo tha se në këtë pjesë teatrale ajo ka rrëfyer se ka dhe dy skena erotike.

Gjithashtu u zbulua se “fatlumi” në këto skena me Olta Gixharin do të jetë aktori Arben Derhemi.

Një nga “misteret” që ajo që zbuloi është ardhja e luleve për çdo shfaqje. Olta tha se nuk kishte dijeni kur ia dërgon pasi lulet i vijnë pa pusullë nga admirues sekret.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here