Aksident i frikshëm në Tiranë, motori bëhet copë-copë

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Një motor ka qenë duke lëvizur me shpejtësi, kur ka humbur ekuilibrin. Ngaqë ka qenë duke levizur me shpejtësi, motori është shkatërruar pothuajse i gjithi.

Kliko per me shume info

Mësohet se aksidenti nuk ka pasur pasoja në njerëz. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here