A është ky i dashuri i ri i Angelina Jolie?

Kliko per me shume info

Rreth Angelina Jolie ka nisur të spekulohet se aktorja ka nisur një romancë të re dhe shkak për këto thashetheme janë bërë disa foto ku Jolie shihet me një djalë misterioz gjatë vizitës së saj në Vambodia, muajin e kaluar.

Fotot, ku dyshja shihet teksa ndan një moment intim në Cambodia, kanë pushtuar mediat online.

Kliko per me shume info

Në këto foto, të publikuara nga “Radar Online”, Anglie dukej në një gjendje të mirë shpirtërore teksa ajo dhe i dashuri i saj i përfolur dalin nga një hotel luksoz. Aktorja e “Maleficent” ishte e veshur me një fustan të zi ndërsa mashkulli që e shoqëronte ishte i veshur me një këmishë të bardhë dhe pantallona bezhë.

Ndërsa dyshja është fotografuar gjithashtu një ditë tjetër teksa po bënin pazar në një treg tradicional.TAR

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here