Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Alketa Vejsiu ju prezanton bashkëshortin, reagon Ledion Liço

Alketa Vejsiu Alketa ka preferuar ta mbajë larg kamerave dhe publikut familjen e saj. Dy fëmijët dhe bashkëshorti nuk janë treguar ndonjëherë nga moderatorja.

Por ndërsa është duke jetuar një magji në parkun e tulipanëve, lulja e saj e preferuar Alketa ka zbuluar një detaj nga bashkëshorti i saj.

Ajo ka realizuar një foto ku tregon vetëm dorën e një mashkulli që mendohet të jetë e bashkëshortit të saj nisur nga natyra romantike e publikimit.

Këtë foto Alketa e shoqëron me një komet ‘DASHURI’. Nuk ka munguar dhe një koment i Ledion Liços, kolegu të saj ‘rival’ ndaj të cilit nuk e ka kursyer dashurinë.

S’ka se si të jetë ndryshe kur Alketa është një nga personat më pozitivë që është parë ndonjëherë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.