VIP

Ami tregon të vërtetën: Marrëdhënia ime me Ermalin s’është siç duket, ne…

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë qenë të ftuarit specialë në emisionin e Floriana Garos, ku kanë treguar detaje nga shtëpia, jetesa dhe djali i tyre, Joel. Ndërsa të shumtë janë njerëzit që mendojnë se Ami me Ermalin merren vesh shumë mirë me njëri-tjetrin dhe komunikojnë gjatë gjithë kohës bashkë, një gjë të tillë e ka mohuar ish-balerina.

Ajo ka treguar se jetët e tyre janë aq të zëna e aq të ngjeshura, saqë bashkë flasin vetëm në telefon dhe është pikërisht djali i tyre, Joeli, ai që i bën bashkë.

Njerëzit habiten. Më pyesin: “Hë, i the Ermalit?”, dhe kur u them se s’i kam thënë, sepse s’më ka rënë koha ta takoj, habiten. Aq pak kohë kemi, sa ndonjëherë merremi vesh vetëm me telefon”, – tregon Ami ndër të tjera.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close