Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Cifti i martuar në spektakël fiton 100 milionë lekët e Big Brother 9

Fotinia dhe Danieli është cifti fitues i cmimit të madh të Big Brother Albania 9.

Ata kanë fituar kështu cmimin prej 100 milionë lekësh.

Arbana Osmani shpalli rezultatin e televotimit të zhvilluar në natën finale të spektaklit duke deklaruar se cifti që u martua në spektakël ishte më i votuari.

Në finale shkuan edhe Olsi dhe Fiorentina, por pa arritur të marrin cmimin.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet