Zgjedhjet-2017

Numërimi në Tiranë/ Në KZAZ 33 fiton PS, ende pa u mbyllur në 2 KZAZ, PDIU në ethe

Mbyllet numërimi në KZAZ nr 33, Tiranë, e ngritur në shkollën “Hasan Prishtina” dhe rezultati është:

PS me 9271 vota, PD me 4756 vota, LSI me 1858 vota dhe PDIU me 643 vota.
Në KZAZ 35 numërohen 71 nga 95 kuti.

KZAZ që ndodhet në shkollën Vasil Shanto tek Njësia 5: Rezultatet janë: PS 14138, PD 6066, LSI 3491, PDIU 1047
Ne KZAZ nr 39 jane numeruar 46 kuti nga 72 te tilla. Saimir Tahiri eshte pare ne kete KZAZ.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close