Soft

Vdesin tragjikisht dy të rinj teksa kryenin marrëdhënie seksuale

Një çift 22-vjeçarësh nga Rusia kanë humbur jetën tragjikisht pasi makina e tyre ka rënë në një liqen.

Mësohet se ata kanë qenë duke kryer marrëdhënie seksuale në sediljen e pasme të makinës, por për fat të keq e kishin lënë në marsh neutral dhe gjatë lëvizjeve, ajo është spostuar drejt liqenit që kishin përballë.

Sipas burimeve të policisë, të rinjtë janë gjetur të pajetë brenda automjetit disa orë pas ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close