Fejesa e Françeska Jaces me djalin e milionerit, modelja zbulon të vërtetën

Kliko per me shume info

Diteve te fundit në media qarkulluan informacione të shumta se Françeska Jaçe është në një lidhje me biznesmenin Andi Geci, djali i milionerit Ram Geci.

Më shumë dyshimet për një fejesë të mundshme të çiftit i ngjalli dhe një unazë e publikuar në rrjetet sociale nga vetë Françeska.

Kliko per me shume info

Por modelja vetëm pak minuta më parë ka sqaruar se në fakt unaza është e saj por që ia ka bërë dhuratë vetes dhe askush tjetër.

“Kjo unazë që u përfol aq shumë nuk është asgjë tjetër veçse një unazë që ia bëra vetes dhuratë, çdo gjë tjetër e shkruar është mashtrim #fakemedia”, shkruan Françeska, duke shpërthyer kështu dhe ndaj portaleve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here