Momenti i frikshëm, avioni merr përpara pistën e dëborës, vret 4 persona përfshirë një fëmijë (VIDEO)

Kliko per me shume info

Ky është momenti i tmerrshëm kur një aeroplan pasagjerësh shkon duke u rrotulluar pak sekonda pas ngritjes, pastaj rrëzon në pistën me dëborë duke vrarë katër persona, përfshirë një fëmijë.

Video e publikuar nga Dailymail tregon momentin kur avioni përfundon shumë keq në qytetin Naryan-Mar në Arktikun rus.

Kliko per me shume info

Piloti humbi kontrollin shumë shpejti pas ngritjes këtë mëngjes dhe avioni i vogël me vetëm një motor është parë duke u rrokullisur përpara se të bjerë në një pikiatë prapa një hangari të aeroportit./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here