Hidhet në erë supermarketi në Shën Petersburg, 14 persona përfundojnë në spital

Kliko per me shume info

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një supermarket në Shën Petersburg të Rusisë, duke plagosur disa shitës dhe klientë.

Fillimisht u raportuar për katër të plagosur rëndë, ndërsa tani numri i të lënduarve ka shkuar në 14.

Kliko per me shume info

Sipas mediave lokale shkaku i shpërthimit është ende i paqartë, ndërsa policia po heton në pistën e një tentative vrasje.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here