"Turqi - Rusi"

I konsideronte si “harem personal”, ky është pedofili më i keq që keni njohur, 900 akuza përdhunimi (FOTO)

Një burrë me origjinë ruse është akuzuar për më shumë se 900 akuza për përdhunim dhe veprime seksuale të dhunshme, kryesisht kundër vajzave të moshës 13 vjeç ose nën kujdesin e tij.

Viktor Lishavsky, 37 vjeç, abuzonte me pesë nxënëse për të cilët ishte kujdestar ligjor, duke i trajtuar ata si ‘harem personal’ dhe ‘skllevër seksualë’, thuhet.

‘Monstra’ u arrestua në qershor të vitit të kaluar, por tani janë zbuluar më shumë detaje të krimeve të tij të dyshimta.

Nëse do të dënohet ai do të jetë pedofili më i keq në Rusi, thonë raportet./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5245929/Russian-foster-father-carried-900-rapes-assaults.html

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close