"Turqi - Rusi"

Po pozonte për një foto ditëlindjeje, burri bie nga shkëmbi dhe vdes tragjikisht (VIDEO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një njeri ra dhe gjeti vdekjen në ditëlindjen e tij, ndërsa pozonte në majë të një shkëmbi për një foto.

Videoja tregon Halil Dağ duke kërcyer poshtë një shkëmbi të ulëtnë Kalanë historike Urfa në Turqinë jugore përpara se të humbasë ekuilibrin dhe të rrotullohej duke rënë në humnerë.

Babai 39-vjeçari tre fëmijëve ra nga 45 metra lartësi, duke përfunduar pranë një restoranti kurd në fund./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close