Po pozonte për një foto ditëlindjeje, burri bie nga shkëmbi dhe vdes tragjikisht (VIDEO)

Kliko per me shume info

Ky është momenti i tmerrshëm kur një njeri ra dhe gjeti vdekjen në ditëlindjen e tij, ndërsa pozonte në majë të një shkëmbi për një foto.

Videoja tregon Halil Dağ duke kërcyer poshtë një shkëmbi të ulëtnë Kalanë historike Urfa në Turqinë jugore përpara se të humbasë ekuilibrin dhe të rrotullohej duke rënë në humnerë.

Kliko per me shume info

Babai 39-vjeçari tre fëmijëve ra nga 45 metra lartësi, duke përfunduar pranë një restoranti kurd në fund./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here