“Kush do të shkojë para drejtësisë nga ata që po udhëheqin opozitën”?

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në aktivitetin e organizuar për 26-vjetorin e krijimit të FRESH, ka vijuar të rikujtojë se Partia Socialiste ka bërë një punë voluminoze në përparimin e reformës në drejtësi.

Ndër të tjera Rama ka thënë se qeveria ka mbështetur luftën ndaj krimit, ndërsa ka ironizuar opozitën dhe thëniet e saj, të cilët dita ditës denoncojnë se zyrtarë të lartë dhe politikanë do të kapen.

Kliko per me shume info

Në aktivitetin e FRESH, ndërsa ka folur për reformën në drejtësi, Rama i është drejtuar opozitës me pyetjen “Kush do të shkojë para drejtësisë nga ata që po udhëheqin opozitën”?

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here