Kreu

Momentet pikante nga Kuvendi, Berisha kokë më kokë me Kryemadhin

Publikohen disa nga momentet më pikante gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend.

Fotografi Agim Rama sjell për publikun fotot më speciale të politikanëve shqiptarë në Parlament.

Në foton e parë shihen dy deputetën e Partisë Demokratike, Albana Vokshi dhe Endri Hasa, teksa ky i fundit e shikon gjithë vemendje deputeten. Sakaq, një foto tjetër pikante është edhe ajo e ish-kryeministrit Berisha me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi teksa shihen duke biseduar kokë më kokë së bashku.

Këto foto janë të seancës së sotme, e cila ishte shumë e tensionuar. Opozita mbajti të bllokuar për disa minuta foltoren, gjendje e cila solli disa herë ndërprerjen e seancës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close