Stadiumet

Kazan Arena

Kazan Arena (Kazan)
Kapaciteti: 45,379

Ndeshjet:

16 June 2018 13:00 – France vs Australia – Group C
20 June 2018 21:00 – Iran vs Spain – Group B
24 June 2018 21:00 – Poland vs Colombia – Group H
27 June 2018 17:00 – Korea Republic vs Germany – Group F
30 June 2018 17:00 – 1C vs 2D – Round of 16
6 July 2018 21:00 – W53 vs W54 – Quarter Final

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close