Stadiumet

Nizhny Novgorod Stadium

Nizhny Novgorod Stadium
Kapaciteti: 44,899

Ndeshjet:
18 June 2018 15:00 – Sweden vs Korea Republic – Group F
21 June 2018 21:00 – Argentina vs Croatia – Group D
24 June 2018 15:00 – England vs Panama – Group G
27 June 2018 21:00 – Switzerland vs Costa Rica – Group E
1 July 2018 21:00 – 1D vs 2C – Round of 16
6 July 2018 17:00 – W49 vs W50 – Quarter Final

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close