Stadiumet

Rostov Arena

Rostov Arena (Rostov-on-Don)
Kapaciteti: 45,000

Ndeshjet:
17 June 2018 21:00 – Brazil vs Switzerland – Group E
20 June 2018 18:00 – Uruguay vs Saudi Arabia – Group A
23 June 2018 21:00 – Korea Republic vs Mexico – Group F
26 June 2018 21:00 – Iceland vs Croatia – Group D
2 July 2018 21:00 – 1G vs 2H – Round of 16

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close