Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Spartak Stadium (Moskë)

Spartak Stadium (Moskë)
Kapaciteti: 45,360

Ndeshjet:
16 June 2018 16:00 – Argentina vs Iceland – Group D
19 June 2018 15:00 – Poland vs Senegal – Group H
23 June 2018 15:00 – Belgium vs Tunisia – Group B
26 June 2018 17:00 – Serbia vs Brazil – Group C
3 July 2018 21:00 – 1H vs 2G – Round of 16

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet