Lajme

Ninag shënoi golin e dytë, shikoni festimin e çuditshëm të trajnerit të Senegalit

Senegali befasoi sot duke mundur me shifrat 2-0 Poloninë në ndeshjen e vlefshme për Grupin H të Botërorit.

Pas golit të parë i cili erdhi si pasojë e një devijimi të mbrojtësit polak, i dyti u shënua nga Mbaye Ninag, ish-futbollisti i Milanit.

Ka qenë ky moment që ka entuziazmuar në maksimum trajnerin e Senegalit, Alio Cisse, i cili ka bërë me të vërtetë një festim të çuditshëm.

Trajneri i Senegalit on Vidnews.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close