Komentatorët sportivë harrojnë detyrën, shpërthejnë në lotë

Kliko per me shume info

Të shtunën më 18 qershor ekipi përfaqësues i Panamasë bëri debutimin e tij historik në një kupë bote, duke u ndeshur me përfaqësuesen e Belgjikës.

Dy prezantues lokalë futbolli janë pushtuar nga emocionet, si çdo tifoz i thjeshtë, duke harruar detyrën për të cilën ishin në studion televizive.

Kliko per me shume info

David Samudio dhe Miguel Angel Remón shpërthyen në lotë dhe u hodhën në krahët e njëri-tjetrin gjatë ekzekutimit të himnit kombëtar të Panamasë, raporton atsh.

E para pjesëmarrje në një kupë bote, e justifikon edhe një “përjashtim” nga detyra.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here