Lajme

Maradona i gëzohet golit të Lionel Messit

Diego Armando Maradona e ka përjetuar mirë epërsinë e Argjentinës ndaj Nigerisë në Botërorin “Rusia 2018”.

Legjenda argjentinase është dukur i gëzuar në shkallët e stadiumit në Saint Petersburg pas golit të Lionel Messit në pjesën e parë për rezultatin 1-0.

Argjentina e ka trenin e fundit ndeshjen me Nigerinë për të kaluar në fazën nokaut, ku e pret Franca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close