Politika

Frikë nga arrestimi për heroinën, komisari i Hasit arratiset drejt Londrës

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në “Facebook”, ka publikuar mesazhin e një qytetari digjital.

Në mesazh thuhet se pas zbulimit të laboratorit të heroinës në Has, komisari i Hasit, Rrustem Mazrreku është arratisur për në Londër, në mënyrë që t’i shpëtonte arrestimit.

Postimi i plotë i Berishës:

Arratiset narkokomisari i Hasit!

Lexoni mesazhin qytetarit dixhital.

pershendetje dr mas zbulimit te labratorit te Hasit shefi i komisarjatit Has ka ikur ne Londer per mi pshtu arrestimit z. Rrustem Mazrrekut

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close