Lajmi i fundit

Bie nga kati i shtatë i pallatit, humb jetën gruaja në Durrës

Një grua rreth të 50-tave ka gjetur vdekjen në qytetin e Durrësi, pasi është rrëzuar nga katini shtatë i një pallati.

Mga të dhënat e para mësohet se mgjarja ja ndodhur në lagjen nr.5, ku 50-vjeçarja pas rrëzimit ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ende nuk dihet nëse 50 vjecarja është rrëzuar apo e ka bërë qëllimisht, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhen e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close