Veleshnja zbulon çfarë i tha Arian Çani, kur e imitoi

Kliko per me shume info

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin e Artur Zhejit ka zbuluar bisedën me gazetarin Arian Çani pas imitimit të tij, si drejtues i “Zonë e Lirë”.

Veleshnja ka thënë se Çani nuk e ka besuar që ai paraqitej i tillë në ekran dhe shpesh bënte pyetjen ‘pse kshu dukem unë’.

Kliko per me shume info

“Arjanin kur e kam takuar më thoshte; pse kështu jam unë? Dhe më shikonte. Nuk e imagjinoj as vet të jem këtu. Njerëzit që kemi imituar, kanë qenë dashamirës. Unë për vete kam dëshirë të më imitojnë”,- u shpreh Veleshnja.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here