Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bejtja e thotë hapur: Ke frikë të hapësh Facebook-un se është bërë Rama, si qentë e lagjes

Përmes një postimi në ’Facebook’ gazetari Andi Bejtja ka sulmuar kryeministrin Rama duke e krahasuar me kafshët.

Bejtja, thotë se e di që kjo nuk është humane dhe se nuk ka të bëjë me botëkuptimin e tij, por shton se nuk gjen mënyrë për të shprehur më mirë atë po bën kryeministri i cili sipas tij “është bërë si qentë e lagjes”.

“Kam respekt per cdo lloj qeni te cfaredo lloj race te jete, dhe kjo qe do them e di qe nuk eshte humane dhe nuk ka te bej me botkuptimin tim po fatkeqesisht nuk gjej menyre tjeter per ta shprehur me mire; ke frike me hap Facebook se eshte bere Kryeministri si qente e lagjes: kush kalo i gju me shqelm…Si u shkri gjithe ajo keshtjelle propagande sa hap e mbyll syte…”, shkruan Bejtja në ‘Facebook’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.