Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gjesti i brazilianit ndaj Hazard bëhet hit në rrjet

Mesfushori brazilian Fabinho ka bërë një gjest të pabesueshëm duke shfryer hundët mbi Eden Hazard gjatë fitores së Liverpool 2:0 ndaj Chelsea të dielën.

Një video ku Fabinho shihet duke i shfryer hundët mbi Hazardin, i cili është duke marrë ndihmën mjekësor, është bërë hit në rrjetet sociale.

Me Hazard që është i shtrirë duke u trajtuar nga ekipi mjekësor i Chelseat, Fabinho i afrohet dhe i shfryn hundët në të në një moment të neveritshëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.