40-vjetori i Bleona Qeretit ishte thjesht super!

Kliko per me shume info

Ditën e djeshme Bleona Qereti mbushi 40 vjeç.

Ajo kishte vendosur që ditëlindjen e saj ta festonte në një prej resorteve më luksoze të qytetit të Meksikës.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për “Las Ventanas Paraiso” që ofron një pamje të mrekullueshme dhe të krijon idenë e një parajse të vërtetë.

Bleona ka ndarë me ndjekësit e saj disa nga momentet më të bukura. Ajo ishte nën shoqërinë e prindërve, Nazmiut dhe Olit, por edhe qenushit të saj të preferuar, Jonny-t.

loading...