Përfundon mbledhja në PD, caktohet data e protestës së radhës

Kliko per me shume info

Diten e sotme ka përfunduar mbledhja e kryetarit te PD Lulzim Basha me kryetarët e degëve ne rrethe.

Burimet bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës kunder qeverise.

Kliko per me shume info

Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar.

Më herët Basha takoi aleatët opozitarë me qellim organizimin e aksionit kunder qeverise Rama.

loading...