Majk uron të birin për ditëlindje me fjalët më të ndjera

Kliko per me shume info

Reperi i suksesshëm Majk ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në Instagram një urim tejet të veçantë.

Vogëlushi i tij Roan, ditën e sotme mbush 2 vjeç dhe Majku shprehet më i lumtur se kurrë lidhur me faktin që i biri po rritet dita-ditës.

Kliko per me shume info

“Çdo sen që ko me arrit në jet, ko me bo veç me të pa ty të lumtur, ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e bukur. Urime ditëlindja e 2 ❤️ e babit. Zoti të bekoftë!”- shkruan reperi krah disa fotove ku shfaqet me Roanin.

Rikujtojmë se vogëlushi është fryt i dashurisë së Majk me Majlinda Zekën, mirëpo dyshja nuk janë më bashkë

loading...