E FUNDIT/ Marrin makinën pa leje, bien nga 10 metër latrësi 3 të rinjtë në Fier

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur ditën e sotmëe në aksin rrugor Fier-Kraps

Tre të rinj përkatësisht me iniciale A.A, AA dhe KA  dy prej tyre të moshës 14 vjeç dhe njëri 15 vjeç kanë qënë duke udhëtuar dhe knë dal nga rruga.

Kliko per me shume info

Si rezultat I shpejtësisë të rinjtë kanë rrëshqitur dhe kanë dal jashtë rrugës, duke u rrëzuar në një lartësi 10 metër.

Të rinjtë janë dërguar në Spitalin Rajonal të Fierit, ku sipas mjekëve janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që sipas të informacioneve të rinjtë e kanë marrë mjetin tip Reno pa djenin e pronarit, I cili është dhe babai I njerit prej tyre.

loading...