Zbardhet skema, si kontrolloheshin njerëzit si kanë votuar

Kliko per me shume info

Në përgjimin numër 5, Imer Lala, bisedon me një person të paidentifikuar.

Ky i fundit i tregon se disa votues që kishin premtuar votën për PS, kishin votuar për kandidatin rival.

Kliko per me shume info

Biseda zhvillohet në ditën e zgjedhjeve. Një person ka kontrolluar mënyrën se si familja e një kryetari të një partie të vogël aleate (FRD) me atë Socialiste ka votuar dhe po informon Imer Lalën rreth bisedës se votimi që supozohet se kryhet në fshehtësi kontrollohen nga njerëzit e bosave të krimit në terren.

Imer Lala zotohet se do ta kërcënojë personin i cili votoi në një mënyrë tjetër.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here