Ademi thirrje Bushatit dhe Mesit: Më vjen zor që edhe ju jeni përkrah Ramës

Kliko per me shume info

Kryetarja e baskisë së Shkodrës Voltana Ademi i ka lëshuar një thirrje bashkëpatriotëve të saj në PS, Ditmir Bushati dhe Senida Mesi.

Sipas Ademit, nuk jemi as në diktaturë dhe as në kohën e Sul Bushatit (babai i ish ministrit Ditmir), sekretar i parë në Shkodër.

Kliko per me shume info

“Si kolegë, si të njohur, si qytetarë të këtij vendi, ju duhet të distancoheni nga krimi, nga përgjimet. Më vjen zor që edhe ju jeni përkrah këtij krimineli. Qytetarlë të Shkodrës, përtej kordonit, është arrestuar një ish deputet. Nuk jemi në kohën e Sul Bushatit. Ai të paktën dëgjonte, nuk vepronte kundër shkodranëve të vet. Ju nuk mund të burgosni vëllezërit tuaj”, deklaroi Ademi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here