E FUNDIT/ Lleshaj i përgjigjet Bashës: Je një i pandehur i shumëfishtë

Kliko per me shume info

Ndërkohë që PD ka hedhur akuza të rënda mbi qeverinë Rama dhe ministrin e Brendshëm Lleshaj, ka reaguar ky i fundit.

Me anë të një postimi në Twitter, Lleshaj i përgjigjet Bashës se është një i pandehur i shumfishtë.

Kliko per me shume info

Reagimi i plotë:

Lulzim Basha vazhdon të hedhë natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve, Policisë etj.

Natën bëhet guerrilas dhe ditën prokuror, ndërkohë që është thjesht një i pandehur i shumëfishtë. Keqardhje për degradimin.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here