E FUNDIT/ Rama nuk tërhiqet, Basha deklaratë urgjente

Kliko per me shume info

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Konferenca do të mbahet në orën 15:00.

Kliko per me shume info

Në këtë konferencë kreu i Partisë Demokratike pritet të flasë lidhur me protestën e nesërme dhe përsa i përket përgjimeve të publikuara ditën e djeshme nga gjermania Bild.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here