Përplasja ndaj kryebashkiakes së Shkodrës, reagon Berisha: Turp!

Kliko per me shume info

Dhuna e policisë së Ramës dhe Lleshit dhe gazi helmues që hidhet në masë të madhe prej tyre nuk ka kursyer as kryetaren e baskisë së Shkodrës, Voltana Ademi.

Kryebashkiakia Ademi ishte duke komunikuar me forcat e policisë, kur nga ana tjetër erdhi sulmi me gaz dhe spraj neutralizues.

Kliko per me shume info


Lidhur me këtë ngjarje reagon edhe ish kryeministri Sali Berisha.

“Nderim përjetë kryengritësit e pamposhtur të Shkodrës! Narkopolicia e monstrës së pluraluzmit hedh gaz direkt kryetares së bashkisë Shkodrës Zj Voltana Ademi! Turp o kriminel! Rama ik! Fitore!”, shkruan Berisha në reagimin e tij.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here