Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Përplasja ndaj kryebashkiakes së Shkodrës, reagon Berisha: Turp!

Dhuna e policisë së Ramës dhe Lleshit dhe gazi helmues që hidhet në masë të madhe prej tyre nuk ka kursyer as kryetaren e baskisë së Shkodrës, Voltana Ademi.

Kryebashkiakia Ademi ishte duke komunikuar me forcat e policisë, kur nga ana tjetër erdhi sulmi me gaz dhe spraj neutralizues.


Lidhur me këtë ngjarje reagon edhe ish kryeministri Sali Berisha.

“Nderim përjetë kryengritësit e pamposhtur të Shkodrës! Narkopolicia e monstrës së pluraluzmit hedh gaz direkt kryetares së bashkisë Shkodrës Zj Voltana Ademi! Turp o kriminel! Rama ik! Fitore!”, shkruan Berisha në reagimin e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.