Rama në Shkodër, protestuesit i bllokojnë rrugën në Dajç të Lezhës

Kliko per me shume info

Mbështetës të PD-së dhe LSI-së i presin rrugën në Dajç Kryeministrit Rama i cili  do të jetë në qytetin e Shkodrës për të bërë prezantimin e kandidatit të Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës.

Sipas informacioneve nga vendngjarja Rama do të pritet me demostrata nga ana e militantëve të Partisë Demokratike dhe në Shkodër ndërsa protestuesit kanë bllokuar rrugën në Lezhë.

Kliko per me shume info

Ndërkohë që në vendet ku është paralamëruar protesta janë vendosur forca të shumta policie.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here