Matura, dalin notat provimit të Gjuhë-Letërsisë

Kliko per me shume info

Publikohen notat e provimit të dytë të Maturës Shtetërore 2019, atij të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Provimi u zhvillua më datë 12 qershor dhe sipas rregullores së maturës jane publikuar në faqen zyrtare të Qendrës së Shërbimeve Arsimore brenda afatit prej 15 ditësh pas përfundimit të provimit.

Kliko per me shume info

Notat e provimit, maturantët mund t’i gjëjnë në linkun: LISTA E NOTAVE

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here