Sot miting, Rama shkon në Kukës i shoqëruar nga qindra forca policie (VIDEO)

Kliko per me shume info

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku! Nderim kryengritesve guximtar te Kukesit qe i kallin daten Edvin Frikacakut! Rama ik! Fitore! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 25. Juni 2019

Kukësi në shtetrrethim për vizitën e kryeministrit Edi Rama. Qindra forca policore dhe të Gardës së Republikës janë dislokuar në qytetin verior për të siguruar kreun e qeverisë.

Denoncimin e bën vetë ish kryeministri Sali Berisha, i cili publikon edhe pamje nga Kukësi, ku shihet vargu i forcave policore.

Kliko per me shume info

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!

Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku!”, shkruan ish kryeministri Sali Berisha në postimin e tij.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here