Aktualitet

2 ditë pa drita Tirana, mësoni zonat ku do të ndërpritet energjia

Ditën e nesërme në një sërë zonash në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë.

Lajmin e jep OSSHE e cila ka përcaktuar edhe zonat ku do të ketë mungesë energjie.

‘Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve që do të kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat  3-4 korrik do të stakohet energjia në disa zona

3 korrik/09:00-16:00

rruga “Riza Cuko”, rruga “Myslym Keta”,  rruga “Xhafer Zelka”,

12:00-15:00/rruga “Tasim Shehu”

09:00-15:00/rruga “Thoma Koxhaj”, rruga “Kole Koci” dhe rruga “3 Dëshmorët” në Yzberisht, rruga “Kongresi i Manastirit”, rruga “Bardhyl”, rruga “Nasi Pavlo”,  rruga “Jan Kukuzeli”,

09.00-11.00/rruga “Sulejman Delvina”,  rruga “Gjin Bue Shpata”

4 korrik/09:00-15:00

rruga “Teodor Keko”,  zona e Astirit, rruga “Arkitekt Sinani”

09:00-16:00/rruga “Mati Logoreci”, rruga “Gjergj Legisi”,

01:00-03:00/ rruga “Thanas Ziko”, rruga “Dervish Hekali” , rruga “4 Dëshmorët

03:00-05:00/ rruga “Qazim Vathi”,  rruga “Kongresi i Manastirit”,  rruga “Sitki Çiço”,

05:00-06:00/ rruga “Ali Baushi”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close