Përplasje makinash në Elbasan, mjeti kthehet përmbys

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit.

Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin.

Kliko per me shume info

Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qënë shumë e fortë njëri nga mjetet është kthyer përmbys duket krijuar panik tek drejtuesit e tjerë por dhe tek këmbësorët.

Ndërkaq nga aksidenti ka mbetur i plagosur vetëm njëri prej drejtuesve të mjetit, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor është në vendngjarje për trë bërë zbardhjen e plotë të shkaqeve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here