Basha mbledh Kryesinë dhe ish deputetët, kërkon angazhim maksimal të strukturave

Kliko per me shume info

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mblodhi sot Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar të PD-së.

Burime nga mbledhja bëjnë me dije se Basha u ka kërkuar strukturave angazhim maksimal.

Kliko per me shume info

“Të intensifikojmë takimet me qytetarët në të gjithë vendin. Refuzimin e 30 qershorit ta kthejmë në alternativë për të ardhmen”, mësohet të ketë deklaruar kreu demokrat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here