I padëshiruar, Juve i kërkon mesfushorit të gjejë një klub të ri

Kliko per me shume info

Sky Sport shkruan se Sami Khedira është shumë pranë largimit nga Juventus.

Drejtuesit bardhezinj ia kanë bërë të qartë ish-mesfushorit të Gjermanisë të largohet brenda kësaj vere, teksa destinacioni më i mundshëm është rikthimi në Bundesligë

Kliko per me shume info

Deri tani ka pasur disa të interesuar për mesfushorin defensiv me klube nga Amerika, Katari, Kina dhe Turqia që janë gati ta presin krahëhapur 32-vjeçarin.

Megjithatë, akoma nuk ka nisur asnjë negociatë konkrete.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here