Sport

Kukësi në kërkim të ‘mrekullisë’ kundër Debrecenit

Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit.

Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit.

Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka do të kërkojë mrekullinë, pasi vjen nga humbja 3-0 në takimin e parë të zhvilluar në Hungari.

Për këtë sfidë, e cila nis në orën 20:00, gjithçka është gati, me të dy trajnerët që i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka do të kërkojë mrekullinë, pasi vjen nga humbja 3-0 në takimin e parë të zhvilluar në Hungari.LEXO EDHE:VIDEO/ Teuta e pafat në pjesën e parë ndaj Ventspils, gjen shtyllën, por jo golin

Për këtë sfidë, e cila nis në orën 20:00, gjithçka është gati, me të dy trajnerët që i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close