VIP

Pas ndarjes, Stresi i tregon Keisit çfarë ka humbur

Tre ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se vetëm një muaj pas daljes nga burgu, martesa e Stresit dhe Keisit ishte në krizë. Ata i hoqën të gjitha fotot me njëri-tjetrin në Instagram dhe nuk ndiqeshin më bashkë. Keisi e fshiu nga bio e saj mbiemrin Lushaj dhe hoqi të gjitha dedikimet për bashkëshortin.

Teksa Stresi pozonte në Instagram me miqtë e tij, Keisi argëtohej në shoqërinë e mikeshave dhe askush prej të dyve nuk foli për ndarjen.

Megjithatë, ditën e sotme Stresi ka vendosur t’i tregojë publikisht Keisit se ç’djalë ka humbur.

Në një video të publikuar në profilin e tij në Instagram, Stresi shfaqet duke pastruar shtëpinë, teksa duket tepër i përkushtuar në pastrim dhe duket qartë se rezultati është shtëpia xixë.

“Mirmengjesi! Kur dita nis perfekt .. S’ju kushton gjë ne shpin tuaj apo ambjentin ku rrini, ta mbani pastër.”- janë fjalët e tij në videon e cila me siguri është një thumbim për Keisin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close