Lajmi i fundit

Takimi në Turqi, Rama publikon foto nga vila e Erdoganit

Kryeministri Edi Rama duket se po zhvillon nje vizite ne Turqi. Ai ka publikuar nje foto teksa drekon me presidentin turk Erdogan.

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris?”, shkruan Rama ne rrjetet sociale.

Kryeministri shqiptar e ka deklaruar prej kohesh partneritetin strategjik me Turqine dhe me presidentin Erdogan.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close