Takimi në Turqi, Rama publikon foto nga vila e Erdoganit

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama duket se po zhvillon nje vizite ne Turqi. Ai ka publikuar nje foto teksa drekon me presidentin turk Erdogan.

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris🤝”, shkruan Rama ne rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Kryeministri shqiptar e ka deklaruar prej kohesh partneritetin strategjik me Turqine dhe me presidentin Erdogan.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here