Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vizë turistike në SHBA? Ambasada njoftim të rëndësishëm për aplikuesit

Ambasada Amerikane në Tiranë, njofton përmes rrjeteve sociale të gjithë aplikuesit për vizë turistike në SHBA, të mos presin biletë avioni pa marrë ende vizën.

“Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj. #PyetAnen” – shkruhet në profilin e facebook, të ambasadës amerikane në Tiranë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.