Presidenti, not në liqenin e ftohtë të Jazhincës në Kosovë

Kliko per me shume info

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një video tjetër në Fb nga pushimet, që po kalon në Kosovë. Sot, Meta është shfaqur duke notuar në liqenin e Jazhincës, që njihet për ujin e tij shumë të ftohtë.

“Të dashur miq! – shkruan Presidenti. – Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të zbuloja dhe të notoja në Liqenin e Jazhincës, një monument i rrallë natyror 2180 metra mbi nivelin e detit.”

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here