Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Deputeti shqiptar tregon vilën luksoze ku jeton

Pasi kishte krijuar një karrierë të sukseshme si këngëtar, Labinot Tahiri u përfshi në politikë duke sjellë kështu edhe një risi në Parlamentin e Kosovës.

Deputeti shqiptar ka marrë pushimet verore dhe siç duket nga fotot që ai publikon ka zgjedhur t’i kalojë ato në shtëpinë e tij, e cila është një vilë përrallore.

Tahiri ka publikuar disa foto në rrjetet sociale që tregojnë se ai ka zgjedhur pishinën në oborrin e shtëpisë së tij për të shpëtuar nga i nxehti veror.

“Një ditë e qetë në shtëpinë time me miq e shokë”, shkruan Tahiri krahas fotos.

Mund të thuhet se vila ku jeton deputeti është mjaft luksoze dhe se ka kushtuar një mal me para ndoshta për ta blerë. Pamjet që ai ka publikuar nga shtëpia e tij në rrjetet sociale të lënë me të vërtetë pa fjalë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.