VIP

Eni Çobani fotografohet për herë të parë me rroba banjo

Juristja shumë e dashur për shqiptarët, Eni Çobani ka nisur prej disa ditësh pushimet dhe nga këto ditë relaksi ka postuar shpesh foto, herë duke pozuar në vende të mrekullueshme e herë nga deti.

Në foton e fundit Eni shfaqet me rroba banjo të zeza me trup, kapele të bardhë dhe varëse teksa pozon buzë detit, shkruan Xing..

“Gjerat perfundojne, njerezit ndryshojne, po a e dini cfare? Jeta vazhdon”, është mesazhi që juristja ka dhënë për fansat e saj.

Eni ka marrë komplimente të shumta nga komentuesit të cilët i shprehin dhe admirimin që kanë ndaj saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close